O fundacji:
Fundacja Miło Mi Tu działa na rzecz dzieci z PTSD i ich rodzin, opiekunów.
Fundację powołała w 2024 roku mgr psychologii Agata Orzechowska, to ona jest pomysłodawczynią i prezesem Fundacji, którą współtworzy również Magdalena Gera-Klimczak.
Nasze główne cele:
Ochrona
Działalność na rzecz ochrony zdrowia i pomocy społecznej, w tym wsparcia dzieci i młodzieży cierpiących na PTSD (zespół stresu pourazowego).
Zdrowie
Działalność na rzecz ochrony zdrowia i pomocy społecznej. w tym wsparcia dzieci i młodzieży dotkniętych przemocą fizyczną i psychiczną.
Wsparcie
Działanie w celu zapobiegania wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży cierpiących na PTSD (zespół stresu pourazowego) oraz dzieci i młodzieży dotkniętych przemocą fizyczną i psychiczną.
Pomoc
Pomoc finansowa, rzeczowa, edukacyjna, wychowawcza, prawna oraz kulturalna dzieciom i młodzieży cierpiących na PTSD oraz dotkniętych przemocą fizyczną i psychiczną.
Edukacja
Rozpowszechnianie w społeczeństwie wiedzy na temat zespołu stresu pourazowego oraz problemu przemocy fizycznej i psychicznej stosowanej wobec dzieci i młodzieży.
Wydarzenia
Organizowanie wydarzeń propagujących cele fundacji.
Rodzina
Wsparcie rodzin i ośrodków, w których wychowują się dzieci i młodzież cierpiące na PTSD oraz dotknięte przemocą fizyczną i psychiczną.
Co robimy:
Świadczymy różnorodne formy pomocy dzieciom i młodzieży cierpiącym na PTSD oraz dotkniętym przemocą fizyczną i psychiczną.
Zapewniamy pomoc psychologiczną dzieciom i młodzieży cierpiącym na zespół stresu pourazowego oraz dotkniętym przemocą fizyczną i psychiczną.
Organizujemy i prowadzimy wydarzenia, szkolenia, warsztaty oraz terapie indywidualne i grupowe dla dzieci i młodzieży cierpiących na PTSD oraz dotkniętych przemocą fizyczną i psychiczną.
Prowadzimy różnego rodzaju edukację społeczeństwa na temat problematyki PTSD i przemocy fizycznej i psychicznej dotyczącej dzieci i młodzieży.
Organizujemy grupy wsparcia dla dzieci i młodzieży cierpiących na zespół stresu pourazowego, dotkniętych przemocą fizyczną i psychiczną oraz dla ich opiekunów.
TU możesz zapoznać się ze statutem naszej fundacji.
Blog
Zapraszamy na naszego bloga,
gdzie będziemy się starać przybliżyć tematykę traum.
Zarząd fundacji:
Agata Orzechowska
Psycholog i praktyk brainspotting.
Od prawie 10 lat prowadzę prywatną praktykę psychologiczną. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Jako osoba skoncentrowana na skutecznej pomocy drugiemu człowiekowi i otwarta na różne wyzwania zawodowe, nieustannie i z zaangażowaniem podnoszę swoje kwalifikacje. Doceniam możliwość towarzyszenia moim pacjentom w ważnych dla nich etapach życia, trudnościach i wyzwaniach. Szanuję każdą ich decyzję i doceniam najmniejsze kroki zmierzające ku poprawie jakości ich życia.
Magdalena Gera-Klimczak
Zespół fundacji:
Ewelina Rajca
w biznesie oraz studia podyplomowe na kierunku e-commerce
i social media.
Bożena Delewska
w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Jako psycholog i HR Business Partner wspieram rozwój osobisty oraz zawodowy, towarzysząc w kluczowych momentach kariery i życia. Moja dotychczasowa działalność w organizacji IOGT Polska pozwalała mi aktywnie działać na rzecz społecznej odpowiedzialności i promowania zdrowego stylu życia. Równocześnie tworzę muzykę i teksty, łącząc wrażliwość artystyczną z codziennymi doświadczeniami, co daje mi ogromną satysfakcję i inspirację do dalszego działania.
Natalia Danielczyk
Terapeutka czaszkowo-krzyżowa.
Ukończyłam pierwsze w Polsce dwuletnie szkolenie w biodynamicznej pracy czaszkowo-krzyżowej w Europejskim Centrum Terapii we Wrocławiu, prowadzone przez nauczycieli londyńskiej szkoły Michaela Kerna Craniosacral Therapy Educational Trust, szkole zrzeszonej w International Affiliation of Biodynamic Trainings. Długo szukałam metody, która pasuje do mnie, i do której ja pasuję. Ufam w jej skuteczność, którą potwierdzają doświadczenia moje i innych z niej korzystających.